Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – wyniki:

1 zjazd – 1 marca (Skawina, Kraków)

Skawina 1 – Skawina 2 16:14

Skawina 3 – Skawina 4 17:13

Skawina 1 – Skawina 3 16:14

Skawina 2 – Skawina 4 17:13

Skawina 1 – Skawina 4 25:5

Skawina 2 – Skawina 3 15:15

KSOS 1 – Oświęcim 4 20:10

KSOS 2 – Oświęcim 3 8:22

Jordan 1 – Oświęcim 2 24:6

Jordan 2 – Oświęcim 1 23:7

KSOS 1 – Oświęcim 3 25:2

KSOS 2 – Oświęcim 2 13:17

Jordan 1 – Oświęcim 1 25:5

Jordan 2 – Oświęcim 4 8:22

KSOS 1 – Oświęcim 2 24:6

KSOS 2 – Oświęcim 1 13:17

Jordan 1 – Oświęcim 4 24:6

Jordan 2 – Oświęcim 3 25:5

KSOS 1 – Oświęcim 1 5:25

KSOS 2 – Oświęcim 4 11:19

Jordan 1 – Oświęcim 3 25:3

Jordan 2 – Oświęcim 2 25:4

Tabela:

  1. Jordan I Kraków 98
  2. Jordan II Kraków 81
  3. KSOS I Kraków 74
  4. CKiS I Skawina 57
  5. Jocker IV Oświęcim 57
  6. Jocker I Oświęcim 54
  7. CKiS II Skawina 46
  8. CKiS III Skawina 46
  9. KSOS II Kraków 45
  10. Jocker II Oświęcim 33
  11. Jocker III Oświęcim 32
  12. CKiS IV Skawina 31

2 zjazd – 15 marca (Oświęcim, Skawina)

Oświęcim 1 – Oświęcim 2 25:3

Oświęcim 3 – Oświęcim 4 23:7

Oświęcim 1 – Oświęcim 3 22:8

Oświęcim 2 – Oświęcim 4 25:5

Oświęcim 1 – Oświęcim 4 22:8

Oświęcim 2 – Oświęcim 3 4:25

Skawina 1 – KSOS 1 13:17

Skawina 2 – KSOS 2 25:5

Skawina 3 – Jordan 1 10:20

Skawina 4 – Jordan 2 11:19

Skawina 1 – KSOS 2 25:5

Skawina 2 – Jordan 1 18:12

Skawina 3 – Jordan 2 18:12

Skawina 4 – KSOS 1 13:17

Skawina 1 – Jordan 1 14:16

Skawina 2 – Jordan 2 19:11

Skawina 3 – KSOS 1 16:14

Skawina 4 – KSOS 2 24:6

Skawina 1 – Jordan 2 9:21

Skawina 2 – KSOS 1 23:7

Skawina 3 – KSOS 2 25:5

Skawina 4 – Jordan 1 1:25

Tabela po 2.zjeździe:

  1. Jordan I Kraków 8 171
  2. Jordan II Kraków 8 144
  3. CKiS II Skawina 7 131
  4. KSOS Kraków 8 129
  5. Jocker I Oświęcim 7 123
  6. CKiS I Skawina 7 118
  7. CKiS III Skawina 7 115
  8. Jocker III Oświęcim 7 88
  9. CKiS IV Skawina 7 80
  10. Jocker IV Oświęcim 7 77
  11. Jocker II Oświęcim 7 65
  12. KSOS II Kraków 8 66

 

Kolejne liczby: ilość meczów, ilość VP, bilans imp

3 zjazd – 5 kwietnia (Kraków, Oświęcim)

KSOS I – KSOS II

Jordan I – Jordan II

KSOS I – Jordan I

KSOS II – Jordan II

KSOS I – Jordan II

KSOS II – Jordan I

Oświęcim 1 – Skawina 1

Oświęcim 2 – Skawina 2

Oświęcim 3 – Skawina 3

Oświęcim 4 – Skawina 4

Oświęcim 1 – Skawina 2

Oświęcim 2 – Skawina 3

Oświęcim 3 – Skawina 4

Oświęcim 4 – Skawina 1

Oświęcim 1 – Skawina 3

Oświęcim 2 – Skawina 4

Oświęcim 3 – Skawina 1

Oświęcim 4 – Skawina 2

Oświęcim 1 – Skawina 4

Oświęcim 2 – Skawina 1

Oświęcim 3 – Skawina 2

Oświęcim 4 – Skawina 3

Tabela końcowa rundy zasadniczej:

  1. Jordan I Kraków
  2. CKiS II Skawina
  3. CKiS I Skawina
  4. CKiS III Skawina
  5. Jordan II Kraków
  6. KSOS I Kraków
  7. Jocker I Oświęcim
  8. Jocker IV Oświęcim
  9. CKiS IV Skawina
  10. Jocker II Oświęcim
  11. KSOS II Kraków
  12. Jocker III Oświęcim